IRFIB6N60APBF
Numer produktu DigiKey
IRFIB6N60APBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRFIB6N60APBF
Opis
MOSFET N-CH 600V 5.5A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 5,5A (Tc) 60W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Modele EDA/CAD
IRFIB6N60APBF Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
49 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
1400 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
60W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
750mOhm przy 3,3A, 10V