FCPF850N80Z
Numer produktu DigiKey
FCPF850N80Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FCPF850N80Z
Opis
MOSFET N-CH 800V 6A TO220F
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 800 V 6A (Tc) 28,4W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FCPF850N80Z Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 600µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
29 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1315 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
28,4W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
850mOhm przy 3A, 10V