TR3E157K016C0075 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 225
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 230
W magazynie: 998
W magazynie: 548
W magazynie: 570
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 400
KEMET
W magazynie: 881
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3E157K016C0075
Numer produktu DigiKey
718-1495-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3E157K016C0075
Opis
CAP TANT 150UF 10% 16V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3E157K016C0075 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
16 V