293D157X9016E2TE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 225
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 109
W magazynie: 0
W magazynie: 998
W magazynie: 800
W magazynie: 548
W magazynie: 570
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 279
Udoskonalony
KEMET
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm