TR3D157K016C0060
Numer produktu DigiKey
718-1775-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1775-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1775-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3D157K016C0060
Opis
CAP TANT 150UF 10% 16V 2917
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm
Modele EDA/CAD
TR3D157K016C0060 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V