T495X157K016ATE075 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T495X157K016ATE075 |
Opis | CAP TANT SMD AUTO |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T495X157K016ATE075 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 75mOhm przy 100kHz |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Kod rozmiaru producenta X |