SUD50P10-43L-GE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Siliconix
W magazynie: 4 512
Arkusz danych
Kanał P 100 V 37,1A (Tc) 8,3W (Ta), 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SUD50P10-43L-GE3
Numer produktu DigiKey
SUD50P10-43L-GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD50P10-43L-GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD50P10-43L-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD50P10-43L-GE3
Opis
MOSFET P-CH 100V 37.1A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
160 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
4600 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
8,3W (Ta), 136W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
43mOhm przy 9,2A, 10V