BV1HAL45EFJ-E2
Numer produktu DigiKey
846-BV1HAL45EFJ-E2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-BV1HAL45EFJ-E2CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-BV1HAL45EFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BV1HAL45EFJ-E2
Opis
34 V BREAKDOWN VOLTAGE VARIABLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:2 Kanał N 10A 8-HTSOP-J
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BV1HAL45EFJ-E2 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
Niewymagane
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rds wł. (typ.)
45mOhm
Status części
Aktywny
Typ wejścia
Bez inwersji
Typ przełącznika
Funkcje
Kontrolowana szybkość narastania
Liczba wyjść
1
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Ograniczanie prądu (stałe), ochrona przed przegrzewaniem
Stosunek - wejście:wyjście
1:2
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa dostawcy urządzenia
8-HTSOP-J
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
8V - 32V