SUD50P10-43L-BE3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SUD50P10-43L-BE3 |
Opis | MOSFET P-CH 100V 9.2A/37.1A DPAK |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał P 100 V 9,2A (Ta), 37,1A (Tc) 8,3W (Ta), 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SUD50P10-43L-BE3 Modele |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 3V przy 250µA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 160 nC @ 10 V |
Seria | Vgs (maks.) ±20V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 4600 pF @ 50 V |
Status części Ostatnio kupiono | Straty mocy (maks.) 8,3W (Ta), 136W (Tc) |
Typ FET | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Technologia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 100 V | Obudowa dostawcy urządzenia TO-252AA |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa / skrzynia |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 4,5V, 10V | Bazowy numer produktu |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 43mOhm przy 9,2A, 10V |