SIHP12N60E-GE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Siliconix
W magazynie: 891
Arkusz danych
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 67
W magazynie: 0
onsemi
onsemi
W magazynie: 718
Infineon Technologies
Infineon Technologies
W magazynie: 990
Kanał N 600 V 12A (Tc) 147W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHP12N60E-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHP12N60E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHP12N60E-GE3
Opis
MOSFET N-CH 600V 12A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIHP12N60E-GE3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
58 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
937 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
147W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
380mOhm przy 6A, 10V