IPP60R280E6XKSA1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Infineon Technologies
W magazynie: 44
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 190
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 266
STMicroelectronics
W magazynie: 1 582
W magazynie: 873
W magazynie: 51
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 92
Kanał N 600 V 13,8A (Tc) 104W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IPP60R280E6XKSA1
Numer produktu DigiKey
IPP60R280E6XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPP60R280E6XKSA1
Opis
MOSFET N-CH 600V 13.8A TO220-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IPP60R280E6XKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 430µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
43 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
950 pF @ 100 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
104W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
280mOhm przy 6,5A, 10V