AOT15S65L
Numer produktu DigiKey
785-1511-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOT15S65L
Opis
MOSFET N-CH 650V 15A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 650 V 15A (Tc) 208W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17.2 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
841 pF @ 100 V
Status części
Nie do nowych projektów
Straty mocy (maks.)
208W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
290mOhm przy 7,5A, 10V