AOT15S60L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 190
Arkusz danych
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 441
Arkusz danych
Infineon Technologies
W magazynie: 6
STMicroelectronics
W magazynie: 266
STMicroelectronics
W magazynie: 0
W magazynie: 1 582
Toshiba Semiconductor and Storage
Kanał N 600 V 15A (Tc) 208W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOT15S60L
Numer produktu DigiKey
785-1267-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOT15S60L
Opis
MOSFET N-CH 600V 15A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
15.6 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
372 pF @ 100 V
Status części
Nie do nowych projektów
Straty mocy (maks.)
208W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
290mOhm przy 7,5A, 10V