FXUB62.07.0150C
Numer produktu DigiKey
931-FXUB62.07.0150C-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXUB62.07.0150C
Opis
WIDE BAND FLEX ANTENNA 698MHZ TO
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
829MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz 4G, 5G, LTE FlexPIFA Anteny RF 698MHz - 960MHz, 1,71GHz - 1,99GHz, 1,755GHz - 2,17GHz, 2,4GHz - 2,5GHz, 2,5GHz - 2,69GHz 2,4dBi, 4,5dBi, 5,9dBi, 5,9dBi, 4,6dBi, 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
6
Producent
Taoglas Limited
Straty odbiciowe
-3,4dB, -9,7dB, -9,8dB, -10,5dB, -10,7dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
2,4dBi, 4,5dBi, 5,9dBi, 5,9dBi, 4,6dBi, 4dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
5 W
Standard/grupa RF
AGPS, komórkowe
Funkcje
Kabel - 150mm
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
829MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz
Typ mocowania
Samoprzylepna
Zakres częstotliwości
698MHz - 960MHz, 1,71GHz - 1,99GHz, 1,755GHz - 2,17GHz, 2,4GHz - 2,5GHz, 2,5GHz - 2,69GHz
Wysokość (maks.)
0,008" (0,20mm)