FXUB63.07.0150C
Numer produktu DigiKey
931-1329-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXUB63.07.0150C
Opis
RF ANT 850MHZ/1.575GHZ FLT PATCH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz GPS, ISM, LTE, Wi-Fi Płaska łata Anteny RF 600MHz - 6GHz 1dBi, 2,5dBi, 3,5dBi, 5dBi, 5dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FXUB63.07.0150C Modele
Kategoria
VSWR
Producent
Taoglas Limited
Wzmocnienie
1dBi, 2,5dBi, 3,5dBi, 5dBi, 5dBi, 4,5dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
5 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 150mm
Standard/grupa RF
AGPS, komórkowe, ogólne ISM, WiFi
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz
Wysokość (maks.)
0,008" (0,20mm)
Zakres częstotliwości
600MHz - 6GHz