EFF6989A3S-19MHF1
Numer produktu DigiKey
776-EFF6989A3S-19MHF1-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFF6989A3S-19MHF1
Opis
EMBED,REVIE700,MHF1
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
761MHz, 859MHz, 920MHz, 1,45GHz, 1,62GHz, 1,89GHz, 1,92GHz, 2,04GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 3,75GHz, 5,45GHz CAT-M1, sieć komórkowa, LTE, NB-IOT, 4G, 5G Anteny RF 698MHz - 6GHz 0,5dBi, 0,9dBi, 2dBi, 3,7dBi, 4,1dBi, 3,6dBi, 3,5dBi, 3,7dBi, 3,4dBi, 3dBi, 2,4dBi, 4dBi U.FL Samoprzylepna
Kategoria
VSWR
Producent
Ezurio
Wzmocnienie
0,5dBi, 0,9dBi, 2dBi, 3,7dBi, 4,1dBi, 3,6dBi, 3,5dBi, 3,7dBi, 3,4dBi, 3dBi, 2,4dBi, 4dBi
Seria
Moc - maks.
5 W
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Kabel - 190mm
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Wysokość (maks.)
0,008" (0,20mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
761MHz, 859MHz, 920MHz, 1,45GHz, 1,62GHz, 1,89GHz, 1,92GHz, 2,04GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 3,75GHz, 5,45GHz
Zastosowania
CAT-M1, sieć komórkowa, LTE, NB-IOT, 4G, 5G
Zakres częstotliwości
698MHz - 6GHz