MFX3.07.0150C
Numer produktu DigiKey
931-1508-ND
Producent
Numer produktu producenta
MFX3.07.0150C
Opis
CAT M1 WIDE BAND FLEX ANTENNA 69
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
707,5MHz, 737,5MHz, 1,733GHz, 1,88GHz, 1,96GHz, 2,133GHz LTE Płaska łata Anteny RF 698MHz - 3GHz 0,21dBi, 0,36dBi, 3,07dBi, 3,1dBi, 3,68dBi, 4,51dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFX3.07.0150C Modele
Kategoria
Liczba pasków
6
Producent
Taoglas Limited
Wzmocnienie
0,21dBi, 0,36dBi, 3,07dBi, 3,1dBi, 3,68dBi, 4,51dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
5 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 150mm
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
707,5MHz, 737,5MHz, 1,733GHz, 1,88GHz, 1,96GHz, 2,133GHz
Wysokość (maks.)
0,008" (0,20mm)
Zakres częstotliwości
698MHz - 3GHz