FXP40.07.0085A
Numer produktu DigiKey
931-1327-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXP40.07.0085A
Opis
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz GSM, DCS, PCS Płaska łata Anteny RF 824MHz - 896MHz, 1,71GHz - 1,99GHz -3,83dBi, -3,83dBi, 1,37dBi, 1,03dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Straty odbiciowe
-5dB, -3dB
Producent
Taoglas Limited
Wzmocnienie
-3,83dBi, -3,83dBi, 1,37dBi, 1,03dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
5 W
Funkcje
Kabel - 85mm
Standard/grupa RF
Sieć komórkowa, pasmo ogólne ISM
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz), UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz
Wysokość (maks.)
0,006" (0,15mm)
Zakres częstotliwości
824MHz - 896MHz, 1,71GHz - 1,99GHz