MSASJ32MAB5227MPNDT1
Numer produktu DigiKey
587-MSASJ32MAB5227MPNDT1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASJ32MAB5227MPNDT1CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASJ32MAB5227MPNDT1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASJ32MAB5227MPNDT1
Opis
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSASJ32MAB5227MPNDT1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)