GRM32ER60J227ME05L
Numer produktu DigiKey
490-16308-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16308-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16308-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM32ER60J227ME05L
Opis
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM32ER60J227ME05L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)