CL32A227MQVNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-3375-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3375-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3375-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL32A227MQVNNNE
Opis
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL32A227MQVNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)