GMC32X5R227M6R3NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC32X5R227M6R3NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC32X5R227M6R3NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC32X5R227M6R3NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC32X5R227M6R3NT
Opis
CAP1210 X5R 220UF 20% 6.3V
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)