GRM32ER60J227ME05K
Numer produktu DigiKey
490-GRM32ER60J227ME05KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRM32ER60J227ME05KCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRM32ER60J227ME05KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM32ER60J227ME05K
Opis
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRM32ER60J227ME05K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)