SIT8103AI-23-18E-33.33300X
Numer produktu DigiKey
1473-30289-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30289-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30289-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT8103AI-23-18E-33.33300X
Opis
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.333 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6,7mA
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)