741X083330JP
Numer produktu DigiKey
60-741X083330JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-741X083330JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-741X083330JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
741X083330JP
Opis
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Szczegółowy opis
33 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Modele EDA/CAD
741X083330JP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
33
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Moc na element
63mW