SIT8103AI-23-18E-33.333000Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 207
Arkusz danych
W magazynie: 0
33.333 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8103AI-23-18E-33.333000Y
Numer produktu DigiKey
SIT8103AI-23-18E-33.333000Y-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT8103AI-23-18E-33.333000Y
Opis
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
6,7mA
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)