FBMJ3216HS800-T
Numer produktu DigiKey
587-1772-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1772-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1772-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMJ3216HS800-T
Opis
FERRITE BEAD 80 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 4A 10mOhm
Modele EDA/CAD
FBMJ3216HS800-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
80 Ohms @ 100 MHz