ERZ-E14A361S1
Numer produktu DigiKey
P124363-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E14A361S1
Opis
VARISTOR 360V 7.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
360 V 7.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
396 V
Prąd - udarowy
7.5 kA
Seria
Energia
255J
Pojemność przy częstotliwości
900 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
230 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
300 V
Napięcie warystora (min.)
324 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
360 V