ECMS1V1306-801-R
Numer produktu DigiKey
283-ECMS1V1306-801-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-ECMS1V1306-801-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-ECMS1V1306-801-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECMS1V1306-801-R
Opis
CMC 8A 2LN 800 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 800 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 8mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
8A
Producent
Eaton - Electronics Division
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,425" (12,50mm x 10,80mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,252" (6,40mm)
Impedancja przy częstotliwości
800 Ohms @ 100 MHz