8.0SMDJ85CA
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ85CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ85CACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ85CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ85CA
Opis
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Szczegółowy opis
137V Zacisk 58,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
58,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V