ERZ-E14A271S1
Numer produktu DigiKey
P124361-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E14A271S1
Opis
VARISTOR 270V 7.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 V 7.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
303 V
Producent
Panasonic Industry
Prąd - udarowy
7.5 kA
Seria
Energia
190J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
175 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
225 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
247 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
270 V