8.0SMDJ75CA
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ75CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ75CACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ75CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ75CA
Opis
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Szczegółowy opis
121V Zacisk 66,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
66,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
83,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
121V