NHD-0.95-9664G
Numer produktu DigiKey
NHD-0.95-9664G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-0.95-9664G
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.95"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Odblaskowo-przezroczyste Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED Równoległe, szeregowe 0,95" (24,13mm) 96 x 64
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-0.95-9664G Modele
Kategoria
Obszar widzenia
22,14mm x 15,42mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Piksele punktowe
96 x 64
Opakowanie
Taca
Interfejs
Równoległe, szeregowe
Status części
Aktywny
Typ kontrolera
SSD1331
Typ wyświetlacza
OLED
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Tryb wyświetlania
Odblaskowo-przezroczyste
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
0,95" (24,13mm)