NHD-1.27-12896ASC3 Back
NHD-1.27-12896ASC3
Numer produktu DigiKey
NHD-1.27-12896ASC3-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-1.27-12896ASC3
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.27"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED - pasywna matryca SPI 1,27" (32,26mm) 128 x 96
Kategoria
Piksele punktowe
128 x 96
Producent
Newhaven Display Intl
Interfejs
SPI
Opakowanie
Skrzynka
Typ kontrolera
SSD1351
Status części
Aktywny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,27" (32,26mm)
Rozmiar punktu
0,14mm x 0,19mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
26,71mm x 20,28mm (szer. x wys.)
Raster punktowy
0,20mm x 0,20mm (szer. x wys.)