NHD-1.27-12896G
Numer produktu DigiKey
NHD-1.27-12896G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-1.27-12896G
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.27"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Odblaskowo-przezroczyste Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED Równoległe, szeregowe 1,27" (32,26mm) 128 x 96
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-1.27-12896G Modele
Kategoria
Obszar widzenia
27,71mm x 21,28mm (szer. x wys.)
Piksele punktowe
128 x 96
Opakowanie
Taca
Interfejs
Równoległe, szeregowe
Typ kontrolera
SSD1351
Typ wyświetlacza
OLED
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Tryb wyświetlania
Odblaskowo-przezroczyste
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,27" (32,26mm)