NHD-1.5-128128G
Numer produktu DigiKey
NHD-1.5-128128G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-1.5-128128G
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED Równoległe, szeregowe 1,5" (38,10mm) 128 x 128
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-1.5-128128G Modele
Kategoria
Obszar widzenia
28,86mm x 28,86mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Piksele punktowe
128 x 128
Opakowanie
Taca
Interfejs
Równoległe, szeregowe
Status części
Aktywny
Typ kontrolera
SSD1351
Typ wyświetlacza
OLED
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,5" (38,10mm)