AOM12864A0-0.96WW-ANO
Numer produktu DigiKey
5491-AOM12864A0-0.96WW-ANO-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOM12864A0-0.96WW-ANO
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 0.96"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Białe OLED SPI 0,96" (24,38mm) 128 x 64
Kategoria
Obszar widzenia
23,70mm x 12,90mm (szer. x wys.)
Producent
Orient Display
Podświetlenie
Bez podświetlenia
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
128 x 64
Status części
Aktywny
Interfejs
SPI
Typ wyświetlacza
OLED
Typ kontrolera
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Kolor grafiki
Białe
Rozmiar ekranu po przekątnej
0,96" (24,38mm)