5.0SMDJ22CA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 5.0SMDJ22CA |
Opis | TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 35,5V Zacisk 141A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 5.0SMDJ22CA Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 141A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 5000W (5kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Tak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Telekomunikacja |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -65°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały dwukierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AB, SMC |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 22V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 24,4V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 35,5V |