SMC3K22CA-M3/9A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 501
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Udoskonalony
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 639
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
35,5V Zacisk 84,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMC3K22CA-M3/9A
Numer produktu DigiKey
SMC3K22CA-M3/9A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K22CA-M3/9A
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMC3K22CA-M3/9A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
84,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V