ATV50C220JB-HF
Numer produktu DigiKey
ATV50C220JB-HF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ATV50C220JB-HF
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 140,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
ATV50C220JB-HF Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
140,8A