5.0SMDJ22CA
Numer produktu DigiKey
3811-5.0SMDJ22CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ22CA
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 141A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
141A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V