SMC3K22CAHM3/9A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 3 557
Arkusz danych
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 3 165
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Udoskonalony
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 639
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
35,5V Zacisk 84,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMC3K22CAHM3/9A
Numer produktu DigiKey
SMC3K22CAHM3/9A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K22CAHM3/9A
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMC3K22CAHM3/9A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
84,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V