SR291A102JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 35
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
W magazynie: 991
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR291A102JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR291A102JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR291A102JARTR1
Opis
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)