RDE5C2A102J0P1H03B
Numer produktu DigiKey
490-8733-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDE5C2A102J0P1H03B
Opis
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
RDE5C2A102J0P1H03B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)