SR201A102JARTR1
Numer produktu DigiKey
478-11019-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-11019-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SR201A102JARTR1
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)