SR151A102JAATR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 7 625
Arkusz danych
W magazynie: 5
KEMET
KEMET
W magazynie: 797
TDK
W magazynie: 931
TDK
W magazynie: 35
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR151A102JAATR1
Numer produktu DigiKey
SR151A102JAATR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR151A102JAATR1
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)