SR201A102JARTR2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 10
Similar
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 35
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 444
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR201A102JARTR2
Numer produktu DigiKey
SR201A102JARTR2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR201A102JARTR2
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR201A102JARTR2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)