KGM05ACG1E330GH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 20 833
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 62 586
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
33 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1E330GH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1E330GHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1E330GH
Opis
CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1E330GH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)