CQ0402GRNPO9BN330 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 141 575
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 45 979
Arkusz danych
TDK
KYOCERA AVX
33 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors - High Frequency (CQ Series)
CQ0402GRNPO9BN330
Numer produktu DigiKey
CQ0402GRNPO9BN330-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CQ0402GRNPO9BN330
Opis
CAP CER 33PF 50V C0G/NPO 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CQ0402GRNPO9BN330 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
High Q
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)