C0402C330G3GACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 3 816
Arkusz danych
33 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C330G3GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C330G3GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C330G3GACTU
Opis
CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C330G3GACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)